adymob

خدمات ADYMOB

منابعی برای ارتقای برنامه شما به سطح بعدی

مشاوره با گروه ADYMOB

TEL: +90 543 137 8100

مزیت ADYMOB را تجربه کنید

ابزارهای خودکار

کارهای روزمره خود را با ابزارهای خودکار ما ساده کنید. راه‌اندازی و ادغام آسان، ابزارهای ما همه چیز را از پیشرفته‌ترین کنترل‌های ایمنی برند گرفته تا فناوری پیشرفته کسب درآمد با میانجیگری و مناقصه ارائه می‌دهند.

تجزیه و تحلیل عملی

برای افزایش درآمد اپلیکیشن موبایل و بهبود تجربه مشتری، تصمیمات هوشمندانه تری بگیرید. ویژگی‌های گزارش‌دهی و اندازه‌گیری قوی AdMob بینش عمیق‌تری درباره نحوه تعامل کاربران با برنامه تلفن همراه و تبلیغات شما ارائه می‌دهد. با ادغام مستقیم Google Analytics برای Firebase با AdMob، بینش‌های غنی‌تری به دست آورید.

فرمت های تبلیغاتی با کارایی بالا

با قالب‌های تبلیغاتی خلاقانه ما، کاربران خود را درگیر و حفظ کنید. تجربه کاربر را سفارشی کنید و با ادغام تبلیغات بومی، پاداش، بنر، ویدیو و تبلیغات بینابینی به طور یکپارچه در برنامه خود درآمد بیشتری کسب کنید.

تکنولوژی هوشمندتر، درآمد بیشتر

به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغات جهانی، AdMob می تواند درخواست های تبلیغاتی شما را از هر کجای دنیا پر کند. با پیشرفته ترین فناوری کسب درآمد، ارزش هر نمایش را در تمام شبکه های خود به حداکثر برسانید.

adymob برای نقدکردن ارز دلاری، تبلیغات اپلیکشین

محبوب ترین ابزارهای ارزی جهان

با استفاده از این ابزار راحت می توانید تاریخچه بازار را بررسی کرده و روند نرخ هر جفت ارز را تجزیه و تحلیل کنید. همه نمودارها تعاملی هستند، از نرخ های متوسط ​​بازار استفاده می کنند و تا یک دوره زمانی ۱۰ ساله در دسترس هستند. برای دیدن نمودار ارز، دو ارز خود را انتخاب کنید، یک بازه زمانی انتخاب کنید و برای مشاهده کلیک کنید.

راه ارتباطی با ما

tel : +90 543 137 8100