adymob

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل مدیریت رایگان کمپین تبلیغات گوگل ادز

رتبه اول گوگل برای وب‌سایت شما رزرو شده است! تبلیغات گوگل برای فروشگاه اینترنتی‌ بازدهی بسیار زیاد با صرف هزینه بسیار اندک دارد. آمار ورودی و فروش سایت با گوگل ادز به‌صورت لحظه‌ای قابل مشاهده است. آژانس تبلیغات آنلاین ادی موب کمپین‌های تبلیغاتی گوگل را به‌صورت رایگان مدیریت می‌کند. با تبلیغ در گوگل اولین انتخاب کاربران باشید.

افتخار می‌کنیم که به ما اعتماد کرده‌اید و همچنان با ما همراهید.

گوگل ادز چیست؟

گوگل ادز که پیش از این با نام گوگل ادوردز شناخته می‌شد پلتفرم تبلیغاتی گوگل است که به کمک آن تبلیغات سایت‌‌ها در موتور جست‌وجوی گوگل، یوتیوب، گوگل پلی و اپ استور و همچنین سایت‌هایی که مورد قرارداد گوگل هستند، نمایش خواهد داشت. صاحبان کسب‌وکارها باید براساس نوع خدمات سایتشان، تبلیغ مناسب را انتخاب کنند. کارشناسان ادی موب به‌صورت رایگان به کسب‌وکارها مشاوره تبلیغاتی ارائه می‌دهند تا بهترین انتخاب را برای تبلیغاتشان داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع جایگاه‌های تبلیغات گوگل ویدئو را مشاهده نمایید.

انواع پلتفرم‌های تبلیغاتی گوگل

یوتیوب

اپلیکیشن

جیمیل

سرچ گوگل

تبلیغات گوگل ادز کجا نمایش داده می‌شود؟

با تبلیغ در گوگل، شانس این را دارید که در نتایج میلیون‌ها جست‌وجوی روزانه گوگل که در کشورمان صورت می‌گیرد، با سفارش کلیک گوگل، لینک اول باشید. آن هم دقیقا در زمانی که مشتریان به خدمات شما نیاز دارند!

گوگل در بیش از ۲ میلیون وب‌سایت و اپلیکیشن، جایگاه تبلیغ دارد. با تبلیغ در شبکه نمایش گوگل، این شانس را دارید که تبلیغاتتان را به بیش از ۹۰ درصد کاربران اینترنت در سراسر دنیا نشان دهید!

چرا ادی موب را برای تبلیغات در گوگل انتخاب کنیم؟

تمامی کمپین‌های گوگل ادز توسط کارشناسان با تجربه ادی موب، به‌صورت رایگان مدیریت می‌شوند. آژانس تبلیغات آنلاین ادی موب به‌واسطه پریمیر پارتنر گوگل بودن به‌صورت مستقیم با مدیران و کارشناسان گوگل در ارتباط است، به همین دلیل کمپین‌های مدیریت شده در ادی موب همیشه بیشترین بازدهی را برای کسب‌وکارها داشته‌اند.

شرط حضور اکانت منیجرها در ادی موب، قبولی در آزمون گوگل ادز است، در نتیجه تمام کمپین منیجرهای ادی موب،Certificate   گوگل ادز را دارند. به همین دلیل روزبه‌روز تعداد کسب‌وکارهایی که به ادی موب اعتماد می‌کنند، در حال افزایش است. کارشناسان ادی موب با صرف بودجه کم برای سایت‌ها بازدهی بسیار بالایی به ارمغان می‌آورند.

ادی موب برای کاربرانی که تمایل دارند خودشان کمپین‌های تبلیغاتی‌شان را مدیریت کنند، اکانت اختصاصی می‌سازد و با مشاوره رایگان تخصصی آن‌ها را در مدیریت بهتر تبلیغات کمک می‌کند.

آژانس تبلیغات در گوگل ادی موب در مقایسه با دیگر رقبا، کم‌ترین کارمزد را از کاربران دریافت می‌کند و با مدیریت رایگان کمپین‌ها بهترین انتخاب برای اجرای تبلیغات گوگل است.

برای مدیریت بهتر تبلیغات شما در ایونت‌های تخصصی گوگل شرکت می‌کنیم. آژانس تبلیغ در گوگل ادی موب  به‌واسطه اعتماد مشتریان چندین سال است که به‌صورت متوالی نشان پریمیر پارتنر گوگل را دریافت کرده است. همه ما در کنار هم رشد می‌کنیم، با پیشرفت کارشناسان ادی موب، کمپین‌های تبلیغاتی رشد خواهند کرد.

تبلیغ گوگل ادز چه مزیتی برای کسب‌وکارها دارد؟

هدف‌گیری دقیق

با تبلیغات گوگل ادز می‌توانید، مشتریان احتمالی‌تان را براساس مکان جغرافیایی، سن، جنسیت، کلماتی که جست‌وجو می‌کنند و علاقه‌مندی‌ هدف‌گیری کنید. با هدف‌گیری دقیق، خدماتتان را دقیقا به کسانی که به‌دنبال آن می‌گردند، نشان خواهید داد.

گزارش‌ لحظه‌ای

پس از انجام تبلیغات گوگل ادز در هر زمان که خواستید می‌توانید گزارش کمپین‌های گوگل ادز را به‌صورت دقیق مشاهده کنید و بودجه خود را کاهش یا افزایش دهید.

نمایش رایگان تبلیغات

با تبلیغ در گوگل تنها به‌ازای کلیک هر کاربر هزینه بپردازید! در واقع شما برای نمایش و آگاهی از برندتان هزینه‌ای نمی ‌پردازید! کمپین‌های تبلیغاتی گوگل، مشتریان احتمالی را دقیق هدف‌گیری می‌کنند و به‌ازای کلیک هر یک از آن‌ها از بودجه شما کم خواهد شد.

هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه می‌شود؟

با هر جست‌وجوی کلمه کلیدی در گوگل، نتایج مرتبطی به شما نشان داده می‌شود. اگر کلمه جست‌وجو شده متناسب با کلمات کلیدی انتخاب شده در تبلیغ گوگل ادزتان باشد، تبلیغ شما وارد مزایده گوگل ادز می‌شود. هزینه تبلیغ در گوگل براساس رتبه تبلیغ و امتیاز کیفی آن مشخص می‌شود.

به‌طور کلی هزینه تبلیغات در گوگل به عوامل زیر بستگی دارد؛

تعرفه تبلیغات در گوگل

اقتصادی

۳۰۰ درهم

ویژگی های بیشتر: 

محبوب

۲۰۰۰ درهم

ویژگی های بیشتر: 

اقتصادی

۱۰۰۰۰ درهم

ویژگی های بیشتر: 

اقتصادی

۸۵ دلار

ویژگی های بیشتر: 

محبوب

۵۶۰ دلار

ویژگی های بیشتر: 

اقتصادی

۲۸۰۰ دلار

ویژگی های بیشتر: 

اقتصادی

 ۲۰۰۰ لیر

ویژگی های بیشتر: 

محبوب

۱۳۰۰۰ لیر

ویژگی های بیشتر: 

اقتصادی

۶۵۰۰۰ لیر

ویژگی های بیشتر: 

آژانس تبلیغات آنلاین ادی موب پارتنر برتر گوگل

به‌واسطه اعتماد مشتریان عزیزمان، در سال ۲۰۲۲ پارتنر برتر گوگل شدیم! نشان پریمیر پارتنر گوگل به‌دلیل تجربه بسیار زیاد در انجام تبلیغات حرفه‌ای گوگل و پشتیبانی دقیق، از سمت گوگل به ادی موب اعطا شده است. مفتخریم اعلام کنیم که در سال ۲۰۲۳ مجددا پارتنر برتر گوگل شدیم.

مزایای پریمیر پارتنر نسبت به پارتنر معمولی

  1. دعوت شدن به ایونت‌های تخصصی گوگل
  2. پشتیبانی مستقیم توسط تیم پشتیبان گوگل
  3. دسترسی به آموزش‌های پیشرفته و اختصاصی

اعداد ادیموب تا امروز

۲۰۲+ میلیون کلیک

تجربه کرده‌ایم

۴.۸۵+ میلیارد بازدید

تبلیغات مشتریان ادی موب

۱۱+ میلیون دلار تبلیغ

مدیریت کرده‌ایم

۴۷+ هزار مشتری

افتخار می‌کنیم

درخواست مشاوره رایگان

سوالات متداول

هزینه هر کلیک براساس ۳ فاکتور محاسبه می شود. ۱. میزان رقابت: با توجه به اینکه تبلیغات در گوگل مزایده‌ای است، برای اینکه جایگاه بهتری داشته باشید، لازم است از دیگر رقبای خود هزینه بیشتری پرداخت کند. ۲. میزان سرچ عبارات: هر چقدر کلمات کلیدی موردنظر حجم سرچ بیشتری در ماه داشته باشند، هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد. ۳. امتیاز کیفی: گوگل به تبلیغ و سایت امتیازی می‌دهد که به هر میزان امتیاز کیفی بالاتری داشته باشید هزینه هر کلیک کمتر خواهد شد.

با توجه به سیستم مزایده‌ای گوگل، در شرایطی که رقابت وجود داشته باشد در نهایت گوگل هزینه‌ی تمامی رقبا را به یک ارز واحد تبدیل و بر این اساس هزینه هر کلیک را تعیین می‌کند. بنابراین تفاوتی بین ارزها نیست و به هر ارزی تمایل داشته باشید اکانت ایجاد می شود. آژانس تبلیغ در گوگل ادیموب، اکانت‌های شما را با ارزهای دلار، لیر، درهم و یورو شارژ می‌کند.

رقابت تنها بر اساس سایت‌هایی که از گوگل ادوردز استفاده می کنند، سنجیده نمی شود. بلکه سایت هایی که سئو خوبی دارند نیز رقیب شما محسوب می شوند و عموما زمانی که سایت هایی که سئو خیلی خوبی دارند مثل wikipedia رقیب سئویی شما هستند، هزینه هر کلیک بالا خواهد شد.

بسته به میزان شارژ، سرچ ماهانه، هزینه هر کلیک بازه زمانی تبلیغات متفاوت است اما با قرار دادن بودجه روزانه میتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید.