adymob

نقد کردن درآمد یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب در ایران

کسب درآمد دلاری از دنیای دیجیتال و مخصوصا از داخل ایران بسیار جذاب است. از طرفی یوتیوب به‌عنوان دومین سایت پربازدید جهان، یکی از بهترین راه‌ها برای درآمدزایی دلاری از اینترنت محسوب می‌شود. برای شروع به کسب درآمد از یوتیوب، ابتدا باید موضوع جذابی را برای چنل خود انتخاب، سپس کانال خود را ایجاد کنید و در آخر ویدئوهای با کیفیت را تولید کرده و آن‌ها را در یوتیوب آپلود کنید. برای دریافت درآمد از یوتیوب و نقد کردن درآمد یوتیوب، کانال شما باید به شرایط درآمدزایی رسیده باشد و پس از آن باید چنل خود را در پنل ادی موب ثبت کنید تا بدون هیچ دغدغه ای با کمترین درصد، درآمد شما را از یوتیوب دریافت کرده و سپس به‌صورت ریال و یا ارز دیجیتال به حساب بانکی یا کیف پول شما واریز کنیم.

نحوه نقد کردن درآمد یوتیوب

مرحله ۱

کسب شرایط یوتیوب

برای نقد کردن درآمد یوتیوب، کانال شما باید حداقل ۱۰۰۰ مشترک (Subscriber) و ۴۰۰۰ ساعت بازدید در ۱۲ ماه گذشته یا ۱۰ میلیون بازدید طی مدت ۹۰ روز از ویدئوهای کوتاه داشته باشد و حوزه فعالیت کانال شما تایید شده باشد.

مرحله ۲

ارتباط با کارشناسان ادی موب

در این مرحله باید وارد پنل کاربری خود در ادی موب شوید در قسمت یوتیوب، آدرس کانال یوتیوب خود را ارسال کنید تا کارشناسان ادی موب با شما تماس بگیرند. در این مرحله با تایید ادی موب و ارسال قرارداد همکاری، گوگل ادسنس به کانال یوتیوب متصل خواهد شد.

مرحله ۳

کسب درآمد دلاری از یوتیوب

پس از اتصال حساب ادسنس به کانال یوتیوب، گوگل درآمد هر ماه کانال را ۲۱ تا ۲۶ ماه میلادی بعد به ادسنس واریز می‌کند. اواخر هر ماه میلادی درآمد کانال یوتیوب شما پس از کسر ۱۸٪ کارمزد به حساب شما در ایران واریز خواهد شد. برای محاسبه درآمد یوتیوب می‌توانید از محاسبه‌گر ادی موب استفاده کنید.

محاسبه متوسط درآمد کانال یوتیوب

برای محاسبه حدودی درآمد کانال یوتیوب لطفا آدرس URL کامل یا ID کانال را وارد نمایید.

محاسبه درآمد کانال یوتیوب

اسلایدر را به چپ و راست بکشید تا پتانسیل‌های درآمدزایی محاسبه شود.

محاسبه درآمد کانال یوتیوب

هرچه تعامل بازدیدکنندگان نظیر کامنت و لایک بیشتر باشد و همچنین آپشن‌های تبلیغات یوتیوب را روی کانال فعال کرده باشید، این نرخ بالاتر خواهد بود و بر درآمد شما تاثیر گذار خواهد بود.

درآمد تقریبی روزانه

درآمد تقریبی روزانه

درآمد تقریبی روزانه

چرا ادی موب را برای نقد کردن درآمد یوتیوب انتخاب کنیم؟

برای افزایش بازدید کانال و یا سابسکرایبر می‌توانید از تبلیغات در یوتیوب استفاده کنید و با هر اکشنی که روی کانالتان انجام می‌شود، هزینه آن را بپردازید. ادی موب پارتنر برتر گوگل در ایران تمام کمپین‌های تبلیغاتی را به‌صورت رایگان مدیریت می‌کند.

اگر به شرایط نقد کردن درآمد یوتیوب رسیده‌اید و حوزه فعالیت کانال شما توسط ادی موب تایید شد، قرارداد همکاری برای شما ارسال می‌شود و از ۲۱ تا ۲۶ آخر هر ماه میلادی درآمد کانال به حساب ادسنس واریز و طی ۳ الی ۷ روز کاری به حساب شما در ایران واریز می‌شود.

ادی موب برای پاسخ به سوال نحوه محاسبه درآمد از کانال یوتیوب، محاسبه‌گر درآمد یوتیوبرها را تدوین کرده است. به کمک این ابزار شما می‌توانید با قرار دادن ID کانال یوتیوب، درآمد آن را تخمین بزنید. فرمول محاسبه درآمد یوتیوب براساس نرخ RPM کانال و بازدید ویدئوها است. طبیعتا هرچه بازدید ویدئوهای کانال بیشتر باشد، RPM  (فاصله) بیشتر و در نتیجه درآمد کانال هم بیشتر خواهد شد.

مجموعه ادیموب از سال ۹۶ تا به الان در زمینه نقد کردن درآمد یوتیوب فعال است و کارشناسان ادیموب با یوتیوبرهای زیادی در ارتباط بوده‌اند. به همین خاطر در برطرف کردن مشکلات یوتیوبرها و یا کمک به یوتیوبرهای تازه‌کار تجربه زیادی دارند. شما می‌توانید برای ساخت کانال و کسب شرایط مانیتایز یوتیوب از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

دریافت درآمد یوتیوب در ایران

با توجه به وضعیت اقتصادی، کسب درآمد دلاری انتخابی هست که برای فرار از تورم باید داشته باشیم. یکی از راه‌های مؤثر برای دستیابی به درآمد دلاری در ایران، فعالیت در زمینه یوتیوب می‌باشد. یوتیوب، به‌عنوان دومین موتور جستجوی جهانی پس از گوگل، به‌عنوان یکی از بهترین وب‌سایت‌های کسب درآمد از محتوای دیجیتال شناخته می‌شود. این پلتفرم در ایران فرصت‌های زیادی برای توسعه دارد و به‌مرور زمان، جایگاه محتوای ایرانی در این پلتفرم بهبود خواهد یافت. برای کسب درآمد و نقد کردن درآمد از یوتیوب و تبدیل آن به واحد ریال ایران، می‌توانید از خدمات ادی موب بهره ببرید. 

درخواست مشاوره رایگان

سوالات متداول

برای کسب درآمد از یوتیوب، شما باید کانال فعال در یوتیوب داشته باشید و کانال شما شرایط یوتیوب را دریافت کرده باشد. همچنین کانال شما توسط کارشناسان ادی موب بررسی می‌شود و پس از تایید، می‌توانید از آن درآمد کسب کنید.

تا کنون هیچ‌گونه محدودیتی برای ساخت کانال یوتیوب با شماره تلفن همراه ایرانی و ایمیلی که از ایران ساخته‌اید گزارش نشده است. همچنین این موضوع، مشکلی برای کسب درآمد از این کانال با استفاده از گوگل ادسنس ایجاد نمی‌کند.

برای نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران دو راه کلی وجود دارد. کمک گرفتن از آشنایان شما در خارج از کشور ایران و دیگری استفاده از سرویس نقد کردن درآمد یوتیوب ادی موب می‌باشد.

شما برای محاسبه درآمد کانال می‌توانید در ماشین‌حساب یوتیوب ادی موب، ID  و یا لینک کانال خود را وارد کنید و درآمد آن را به‌صورت تقریبی مشاهده کنید.