adymob

نقد کردن درآمد ادسنس

گوگل ادسنس، ابزار کسب درآمد دلاری شما

گوگل ادسنس یکی از معتبرترین و پرکاربردترین پلتفرم‌‌های تبلیغاتی در جهان است. این سرویس به وب‌مستران و صاحبان وب‌سایت‌ها این امکان را می‌دهد تا درآمد از سایت‌های خود را از طریق درج بنرهای تبلیغاتی ادسنس و کلیک‌های کاربران و تماشای تبلیغات افزایش دهند. اصلی‌ترین دغدغه صاحبین وب‌سایت‌ها در ایران، نقد کردن درامد ادسنس هست که ادی موب با پنل‌های بسیار حرفه‌ای و اختصاصی خود این امکان را در اختیار شما قرار داده است که بدون هیچ دغدغه‌ای سایت خود را در پنل‌های MCN ما ثبت کرده و درآمدتان را به‌سادگی از داخل ایران دریافت کنید.

نحوه نقد کردن درآمد گوگل ادسنس

مرحله ۱

ثبت‌نام در ادی موب

برای شروع درآمدزایی از گوگل ادسنس، ابتدا سایت خود را در پنل ادی موب ثبت کنید. سایت شما حداکثر تا ۴۸ ساعت بررسی شده و درصورت رعایت قوانین و تایید سایت می‌توانید تبلیغات ادسنس را در سایت خود درج کنید.

مرحله ۲

درج تبلیغات ادسنس

گوگل ادسنس دارای چندین نوع تبلیغات بنری، ویدئویی و متنی می‌باشد که یکی از متنوع‌ترین سرویس‌های تبلیغات کلیکی از لحاظ نوع بنر در بین رقبای خود هست که در این مرحله باید بنرهای ادسنس را از داخل پنل خود در سایت ادی موب ایجاد کرده و در سایت خود درج کنید.

مرحله ۳

دریافت درآمد ادسنس

پس از اینکه تبلیغات را به سایت خود اضافه کردید، گوگل هر ۲۱ تا ۲۶ ماه میلادی درآمد را به حساب بانکی متصل شده واریز می‌کند. آژانس ادی موب پس از کسر کارمزد ۱۹ درصد، درآمد را نقد شده به حساب شما در ایران واریز می‌کند. 

اطلاعات مهم در مورد گوگل ادسنس

تحریم در ایران

سرویس گوگل ادسنس برای ایرانیان فیلتر است. به همین علت برای استفاده از آن باید از اطلاعات فردی ساکن خارج از ایران استفاده کنید و یا از شرکت‌های معتبر واسطی کمک بگیرید.

اتصال حساب بانکی

درصورتی‌که شخصی خارج از ایران می‌شناسید، می‌توانید ادسنس را با مشخصات او ساخته و تنها از حساب بانکی ادی موب برای اتصال به آن استفاده کنید. در این صورت ادسنس اختصاصی برای شما است.

مالیات بر درآمد

مالیات بر درآمد هر کشور متفاوت است. براساس لوکیشن هر کشور، مالیات بر درآمد آن متفاوت است. به همین دلیل افراد، گوگل ادسنس خود را با دیگران شریک نمی‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم حساب بانکی ادی موب را به گوگل ادسنس اضافه کنید.

نحوه اتصال حساب بانکی به گوگل ادسنس

برای کسب درآمد از گوگل ادسنس در ایران باید، حساب بانکی به اکانت گوگل ادسنس اضافه شود. با توجه به تحریم‌های شکل گرفته در برابر ایرانی‌ها، کاربران کشور ایران نمی‌توانند از اطلاعات خود برای گوگل ادسنس استفاده کنند، به همین منظور نیاز است از گوگل ادسنس خود را از یک شرکت واسط مانند ادی موب بگیرند. ادی موب با پنل کاملا حرفه ای و اختصاصی برای شما صاحبین وب‌سایت‌ها، وب‌مسترها، تولیدکنندگان محتوای متنی و متخصصین سئو این امکان را فراهم کرده که بدون نیاز به پنل مستقیم ادسنس از داخل ایران درآمد دلاری داشته باشید.

درباره گوگل ادسنس سوالی دارید؟ از ما بپرسید!

سوالات متداول

ادسنس‌ یکی از پلتفرم‌های تبلیغاتی گوگل است که به هرکسی که سایت و یا کانال یوتیوب دارد امکان کسب درآمد دلاری از طریق درج تبلیغات گوگل‌ در سایت خود را می دهد.


هر ادسنس سه مرحله تایید دارد. ۱: تایید اطلاعات شخص. ۲: تایید آدرس و ۳: تایید اطلاعات حساب. چنانچه ۲ مرحله اول را تایید کرده باشید می‌توانیم با وارد کردن اطلاعات حساب درآمد شما را نقد کنیم.

درآمدی که گوگل به‌ازای هر نمایش محاسبه می‌کند براساس ip افرادی که وارد سایت شما می‌شوند، محتوا و کیفیت سایت شما محاسبه می‌شود. اصولا درآمد حاصله از کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا بالاتر است. همچنین هرچقدر رنک سایت بالاتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد.

گوگل ادسنس موتور هوشمندی دارد که می‌تواند براساس محتوای وب‌سایتتان، تبلیغات مرتبط و تخصصی را به کاربر نمایش دهد. بنابراین، هرچه وب‌سایت شما به موضوعات تخصصی‌تر بپردازد، شانس بیشتری برای قبولی در گوگل ادسنس و دریافت تبلیغات پرسودتر دارد.