adymob

نقد کردن درآمد ادموب

گوگل ادموب ابزار کسب درآمد از اپلیکیشن

گوگل ادموب سرویس واسطی است مخصوص صاحبین اپلیکیشن که تبلیغ را از تبلیغ دهنده گرفته و به نمایش‌ دهنده می‌دهد و گزارش‌ها و آنالیز‌های بسیار کامل که تبلیغ دهنده نیاز دارد را هم در اختیار او قرار می‌دهد. شما به‌عنوان توسعه دهنده اپلیکیشن بعد از پیاده‌ سازی ادموب در اپلیکیشن خود، دیگر تنها یک دغدغه خواهید داشت و آن هم نقد کردن درآمد ادموب هست که ادی موب با پنل بسیار حرفه‌ای این دغدغه را برای شما به‌صورت کامل حل کرده است.

مراحل کسب درآمد با گوگل ادموب

مرحله ۱

ارزیابی اپلیکیشن

اپلیکیشنی که قصد کسب درآمد از آن را دارید، باید در گوگل پلی یا اپ ‌استور ثبت شده و میزان نصب آن حداقل به ۵ هزار نصب رسیده باشد.
همچنین اپلیکیشن‌هایی با محور فعالیت وی پی ان، تلگرام غیر رسمی و هرگونه فعالیتی که در قوانین کشور و پلیس فتا تایید نشود، مورد پذیرش نخواهد بود.

مرحله ۲

ایجاد دسترسی گوگل ادموب

در این مرحله شما دسترسی‌های لازم را در اختیار کارشناسان ادی موب قرار می‌دهید تا امکان اتصال سرویس گوگل‌ ادموب‌ و اپلیکیشن شما فراهم شود.

مرحله ۳

کسب درآمد دلاری

در این مرحله، همه‌چیز آماده است تا از اپلیکیشن خود درآمد دلاری کسب کرده و پس از کسر ۲۰ درصد کارمزد ادی موب، آن را نقد کرده و تحویل بگیرید.

چرا ادی موب را انتخاب کنید؟

اعتماد به واسط‌های حقیقی برای نقد کردن درآمد حاصل از گوگل ادموب، ممکن است منجر به کلاهبرداری و از دست رفتن درآمد شما شود. در عوض می‌توانید به ادی موب، به‌عنوان یک واسط حقوقی معتبر اعتماد کنید.

با استفاده از تجربه کارشناسان ادی موب در حوزه تخصصی کسب درآمد با گوگل ادموب، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

در هفته آخر هر ماه میلادی، درآمد شما به‌صورت منظم، سریع و با تضمین کسر کم‌ترین کارمزد، به حسابتان واریز می‌شود.

درباره گوگل ادموب سوالی دارید؟‌ از ما بپرسید!

سوالات متداول

گوگل Admob پلتفرم کسب درآمد از اپلیکیشن برای توسعه دهنگان و سازندگان اپلیکیشن است این پلتفرم با استفاده از ترکیب سه عامل تبلیغ کنندگان جهانی، فرمت‌های تبلیغاتی خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته کسب درآمد از تبلیغات، ارزش هر تبلیغ و بازدید را به حداکثر بازدهی می‌رساند.

استراتژی‌های قیمت‌گذاری ادموب‌ به شرح زیر هستند: به‌ازای هر کلیک روی تبلیغ (CPC) ؛ به‌ازای هر ۱۰۰۰ بازدید  (CPM)  به‌ازای هر تعامل در اپلیکیشن (CPE) مانند اولین خرید در اپلیکیشن؛ می‌توان به‌صورت ترکیبی هم از این روش‌ها استفاده کرد. بیشترین میزان کسب درآمد از طریق استراتژی‌های CPC و CPM صورت می‌گیرد.

تبلیغ در ادموب‌ پروسه‌ای زمان‌بر است و شما می‌توانید پس از دریافت مشاوره رایگان درخواست خود را ثبت کنید.

هر چه تعداد کاربرانی که از اپلیکیشن شما استفاده می‌کنند بیشتر باشد و کاربران مدت زمان بیشتری با اپلیکیشن شما تعامل داشته باشند، میزان درآمد شما بیشتر خواهد بود. البته فاکتورهای دیگری از جمله ip کاربران و کتگوری اپلیکیشن شما نیز تاثیرگذار است